אודות

חברת יהלי שירותים ניידים אודות 

“חברת יהלי שירותים ניידים – נוחיות בכל מקום” הוקמה מתוך הכרה בצורך של יותר ויותר אנשים, בשנים האחרונות, לבלות בטבע ולקיים אירועים בשטחים שאינם בנויים ומסודרים, כמו חתונות ואירועים בטבע, ימי צילום בשטח, טקסים, אירועים מוסדיים ועוד.

לשמחתכם, תאי שירותים ניידים הם כבר מזמן לא נחלתם של אתרי בנייה ומחנות קיץ. במערכות הניידות של “יהלי – נוחיות בכל מקום” תוכלו למצוא בתי שימוש נקיים, היגייניים וממוזגים, כיורים מעוצבים ומים זורמים, אספקת נייר טואלט ונייר לניגוב ידיים, ריצפת פרקט איכותית, עיצוב נעים ומזמין של פרחים ונרות להשלמת האווירה המושלמת וריח נעים וארומטי, ממש כמו בבית. לאורך כל האירוע או הפעילות שלכם, יעמוד לרשותכם איש מטעמנו שידאג לתחזוק שוטף של השירותים. אנו מתחייבים להגיע עד אליכם, לכל מקום בארץ, תוך הקפדה על שירות אמין ומקצועי, עמידה בלוחות זמנים ומתן מענה אפקטיבי ונוח במיוחד לצורך שלכם בשירותים ניידים ברמה גבוהה, תוך שמירה על איכות הסביבה.

“יהלי – נוחיות בכל מקום” עובדים מול מגוון רחב של גופים וחברות, בהם: עיריות וגופים מוניציפאליים, אירועים ציבוריים והפקות גדולות, אירועים של מוסדות ובתי ספר, טקסים, מסיבות סיום ומפגשי מחזור, אירועי חברה וימי כיף לעובדים, הפקות קולנוע, טלוויזיה וסרטי פרסומת, והן במגזר הפרטי אירועי חתונות, בר/בת מצווה, אירועים בחוף הים, ימי הולדת בפארק וכל אירוע בכל סדר גודל שהוא.

למה יהלי – נוחיות בכל מקום?

 • אין צורך בתשתיות והכנה מוקדמת

 • היגיינה ונוחות ברמה הגבוהה ביותר

 • מתאים לכל סוגי האירועים

 • שירות אמין והגון ללא פשרות

 • זמינות ועמידה בלוחות זמנים

 • איש צוות מטעמנו לאורך כל האירוע

   

   

  שירותים ניידים
   

התקשרו עכשיו